Harmonogram IX Przeglądu Teatrów SPSK

(Aktualizacja 19.04.2018)

10.00 – Powitanie grup
10.05 – 10.20 – Oddział Przedszkolny Winowno
10.25 – 10.45 – Przerwa
10.45 – 11.05 – Przedszkole Piotrków Trybunalski
11.05 – 11.15 – Przerwa
11.15 – 11.35 – Oddział Przedszkolny Bieżeń
11.35 – 11.45 – Przerwa
11.45 – 12.05 – Przedszkole Wierzbie Praszka
12.05 – 12.15 – Przerwa
12.15 – 12.35 – Przedszkole w Czerwiennem
12.40 – 13.30 – Obiad
13.30 – Zakończenie przeglądu i rozdanie nagród

10.00 – Powitanie grup
Wystąpienie gościnne Adaptacja wiersza „Rzepka” Juliana Tuwima
10.30 – 10.50 – PSP Trzcinka
10.50 – 11.00 – Przerwa
11.00 – 11.20 – PSP Kłobuck
11.20 – 11.30 – Przerwa
11.30 – 11.50 – PSP Wierzbie Praszka
11.50 – 12.00 – Przerwa
12.00 – 12.20 – PSP Klementynów
12.20 – 12.30 – Przerwa
12.30 – 12.50 – PSP Torzeniec
12.50 – 13.50 – Obiad
13.50 – Zakończenie Przeglądu i rozdanie nagród

10.00 – 10.15 – Powitanie grup
10.15 – 10.35 – SP Piotrków Trybunalski
10.35 – 10.45 – Przerwa
10.45 – 11.05 – KSP Opole
11.05 – 11.15 – Przerwa
11.15 – 11.35 – PSP Stare Bystre 2
11.35 – 11.45 – Przerwa
11.45 – 12.05 – PSP Michałowice
12.05 – 12.15 – Przerwa
12.15 – 12.35 – SP Wólka Czepowa
12.35 – 12.45 – Przerwa
12.45 – 13.05 – PSP Chajew
13.05 – 13.15 – Przerwa
13.15 – 13.35 – KSP Łódź
13.35 – 13.45 – Przerwa
13.45 – 14.15 – Gim Zawiercie
14.15 – 15.15 – Obiad
15.15 – Zakończenie Przeglądu i rozdanie nagród

10.00 – 10.15 – Powitanie grup
10.15 – 10.35 – PSP Gryźliny
10.35 – 10.45 – Przerwa
10.45 – 11.05 – Gim Olsztynek
11.05 – 11.15 – Przerwa
11.15 – 11.35 – Gim Opole
11.35 – 11.45 – Przerwa
11.45 – 12.05 – SP Siniarzewo
12.05 – 12.15 – Przerwa
12.15 – 12.35 – PSP Stare Bystre 1
12.35 – 12.45 – Przerwa
12.45 – 13.05 – KSP Czerwienne
13.05 – 13.15 – Przerwa
13.15 – 13.35 – Gim Barwałd Dolny
13.35 – 13.45 – Przerwa
13.45 – 14.15 – Gim Warząchewka Polska
14.15 – 15.15 – Obiad
15.15 – Zakończenie Przeglądu i rozdanie nagród

09.00 – Powitanie grup
09.30 – 09.50 – KLO Częstochowa
09.50 – 10.00 – Przerwa
10.00 – 10.20 – KG Częstochowa
10.20 – 10.30 – Przerwa
10.30 – 10.50 – PG Częstochowa
10.50 – 11.00 – Przerwa
11.00 – 11.20 – KG Integracyjne Czerwienne
11.20 – 11.30 – Przerwa
11.30 – 11.50 – Gim Wólka Czepowa
11.50 – 12.00 – Przerwa
12.00 – 12.20 – Gim w Starem Bystrem
12.20 – 12.30 – Przerwa
12.30 – 12.50 – Gim Modzerowo
12.50 – 13.00 – Przerwa
13.00 – 13.20 – Gim z Oddziałami Integracyjnymi Wierzbie Praszka
13.20 – 13.30 – Przerwa
13.30 – 13.50 – KG Łódź
13.50 – 14.50 – Obiad
14.50 – 15.10 – LO Czarny Dunajec
15.10 – 15.20 – Przerwa
15.20 – 15.40 – LO Dąbrowa Górnicza
15.40 – Zakończenie Przeglądu i rozdanie nagród

10.00 – Powitanie grup
10.15 – 10.35 – PSP Spec. Częstochowa
10.35 – 10.45 – Przerwa
10.45 – 11.05 – SP Mysłów
11.05 – 11.15 – Przerwa
11.15 – 11.35 – PSP Kadłub
11.35 – 11.45 – Przerwa
11.45 – 12.05 – KSP Chojny
12.05 – 12.15 – Przerwa
12.15 – 12.35 – PSP Częstochowa
12.35 – 12.45 – Przerwa
12.45 – 13.05 – PSP Lgota
13.05 – 13.15 – Przerwa
13.15 – 13.35 – SP Lisewo Kościelne
13.35 – 13.45 – Przerwa
13.45 – 14.05 – Gim Elbląg
14.05 – 15.00 – Obiad
15.00 Zakończenie Przeglądu i rozdanie nagród